تماس با ما

درباره ما


بنام خداوند بخشنده مهربان
 
با توسعه صنعت ارتباطات و تجارت الکترونیک و همگانی شدن استفاده از اینترنت در زندگی روزمره الگو‌های نوین خرید مطابق با نیازها و سلایق امروزی بشر بوجود آمده است. امروزه خرید از فروشگاه‌های اینترنتی دیگر امری تشریفاتی و دور از ذهن نیست بلکه بخش زیادی از نیاز‌های خانواده‌ها را تأمین می‌کند.
زندگی‌های پر مشغله کنونی ما را بر آن داشته تا برای سپری کردن اوقات فراغت خود بین اموری همچون مطالعه، ورزش، تفریحات شخصی یا خرید یکی را انتخاب کنیم به همین جهت تلاش بر این است تا روش ساده‌تری برای انجام فعالیت‌های وقت گیری مانند خرید برگزینیم. یکی از بهترین روش‌ها در دنیای مدرن امروز خرید اینترنتی است. در خرید از فروشگاه اینترنتی ديگر نيازی به رانندگی تا فروشگاه در ترافیک و یافتن محل پارك نیست و این فرصت را به ما می‌دهد تا زمان کمتری برای خرید صرف کرده و اوقات فراغت خود را بیشتر صرف سایر امور مورد علاقه خود کنیم.
از طرف دیگر منافع خرید اینترنتی از قبیل تنوع و گستردگی انتخاب کالا و حق انتخاب بیشتر، مقایسه دقیق محصولات در زمانی کوتاه، امکان خرید از خانه، دفتر كار و حتي از طريق تلفن همراه، راحتی و آرامش در هنگام خرید و غیره باعث گردید هر انسان هوشمندی از این روش برای تأمین نیازهای خود هر چه بیشتر بهره گیرد.
در جهان امروز خرید پوشاک از طریق فروشگاه‌های اینترنتی نیز بخش گسترده‌ای از بازار تجارت الکترونیک را به خود اختصاص داده است.
عدم وجود فروشگاه تخصصی در زمینه پوشاک آقایان در کشورمان مجموعه وب پوش را بر آن داشت تا با ایجاد یک فروشگاه تخصصی پوشاک مردانه ضمن بر طرف نمودن این خلاء زمینه را برای خرید هرچه بهتر هموطنان فراهم آورد.
وب پوش افتخار دارد بعنوان اولین فروشگاه تخصصی و جامع پوشاک آقایان با جمع آوری کلکسیونی از متنوع‌ترین برندهای با کیفیت و برتر ضمن ارائه حق انتخاب وسیعی از محصولات خریدی مطمئن و دلچسب را برای مشتریان به ارمغان آورد.
خطی مشی وب پوش صداقت، اعتماد، کیفیت محوری، عملکرد مطلوب، تعهد و حفظ مبانی اخلاقی و حرفه‌ای می‌باشد.
این مجموعه با گردآوری کادری مجرب در تلاش است تا سرویسی با کیفیت و بروز را به منظور سهولت در فرایند انتخاب و خرید در وب‌سایت خود برای مشتریان مهیا نماید و امکانات کامل و کاربر پسندی را در اختیار آنان قرار دهد.
این فروشگاه ضمن همکاری با تولید کنندگان برتر و طیف گسترده‌ای از برندها تلاش می‌کند تا پوشاک با کیفیت مطلوب و منطبق با نیاز متفاوت مشتریان با قیمت‌های مناسب به دست آنان برساند. ارائه خدمات پس از فروش و پاسخگویی به مشتریان محترم یکی دیگر از اولیت‌های مهم وب پوش بوده تا از این رو رضایت حداکثری خریداران را که سرمایه اصلی خود می‌داند فراهم آورد.
 
 
مجموعه وب پوش در راستای اهداف بلند مدت خود مبنی بر حمایت از تولید کنندگان داخلی و همچنین گسترش بازار تجارت الکترونیک در حوزه‌ی صنعت پوشاک و حوزه‌های وابسته این آمادگی را دارد تا با  تولیدکنندگان محترم همکاری نماید. برای این منظور تولید کنندگان و تأمین کنندگانی که علاقه‌مند به همکاری با این مجموعه می‌باشند می‌بایست از طریق شماره تلفن 91005005-021  و یا از طریق ارسال ایمیل به آدرس info@webpoosh.com   نسبت به تمایل عرضه محصولات خود در این فروشگاه اقدام نمایند. کارشناسان وب پوش پس از بررسی، نتیجه را به تولید کنندگان محترم اعلام خواهند کرد.
 
بدیهی است تولید کنندگان و تأمین کنندگانی که از نظر کیفیت محصولات مورد تایید این مجموعه قرار گیرند شرایط همکاری با این فروشگاه را دارا خواهند بود.

Start typing and press Enter to search