تماس با ما

یقه اسکیاگر1 دوست دارید فصل زمستان را با پوششی شیک و جذاب پشت سر بگذارید، بدون شک باید در کمد لباس‌هایتان چند یقه اسکی داشته باشید. یقه اسکی را می‌توان از جذاب‌ترین لباس‌های زمستانی دانست که پوشیدن آن با لباس‌های مختلف می‌تواند مکمل خوش‌پوشی شما باشد. در ادامه راهنمای کاملی برای خرید انواع یقه اسکی مردانه در اختیارتان قرار می‌دهیم.

انواع یقه اسکی مردانه

برای شروع بهتر است ابتدا انواع یقه اسکی را بشناسید. در حقیقت یقه اسکی نوعی یقه است که در لباس‌های مختلفی مثل بافت، بلوز و پلیور به کار می‌رود. از جمله لباس‌های یقه اسکی که می‌توان در بازار یافت عبارتند از:

  • پیراهن یقه اسکی مردانه
  • یقه اسکی مردانه نخی
  • تیشرت آستین بلند یقه اسکی
  • تیشرت یقه اسکی مردانه

بافت یقه اسکی مردانه

بافت یقه اسکی از معدود لباس‌هایی‌ست که هم با پوشش کلاسیک و هم با پوشش مدرن هماهنگی دارد. پوشیدن یقه اسکی از دهه هفتاد میلادی مد شد و هنوز هم که هنوز است با لباس‌های مختلف می‌توان بافت‌های آن را پوشید. در این میان می‌توان به پوشیدن بافت یقه اسکی مردانه با ژاکت بافتنی به عنوان یک گزینه خوب اشاره کرد. همچنین در تیپ‌های مینیمال که شما کم‌ترین عناصر را برای پوشیدن انتخاب می‌کنید، پوشیدن بافت یقه اسکی به همراه یک شلوار (ترجیحاً فیت تن‌تان) باعث جلوه‌گر شدن بیشتر یقه اسکی‌تان می شود. البته می‌توانید این بافت را به همراه تک کت، پالتو، اورکت و ... نیز بپوشید.

بلوز یقه اسکی مردانه  

بلوز یقه اسکی مردانه یکی از لباس‌های مورد علاقه آقایان شیک‌پوش است. این لباس را می‌توانید به همراه ست‌های مختلف تن کنید. یکی از گزینه‌های مناسب برای پوشیدن به همراه این بلوز، تک کت است. همچنین پوشیدن بلوز یقه اسکی همراه با پالتو نیز انتخاب خوبی‌ست. برای داشتن تیپی جذاب و جالب توجه می‌توانید بر روی بلوز یقه اسکی یک کت چرم بپوشید. البته می‌توانید بدون پوشیدن هر یک از این‌ها و تنها با به تن کردن این بلوز و یک شلوار کتان استایلی مناسب داشته باشید.

پلیور یقه اسکی مردانه

پلیورهای یقه اسکی احساس کلاسیک بیشتری را در هنگام پوشیدن القا می‌کنند. این نوع لباس بیشتر برای افرادی با قد بلند مناسب است. یک ست فوق‌العاده برای پوشیدن این پلیور شلوار جین و یک تک کت است.

نحوه سفارش و خرید یقه اسکی از وبپوش

این روزها خرید اینترنتی یکی از روش‌های محبوب خرید است. برای خرید انواع لباس یقه اسکی می‌توانید از طریق سایت وب‌پوش به عنوان فروشگاهی معتبر و با سابقه‌ای درخشان اقدام کنید. برای این کار کافی‌ست به صفحه محصول مورد نظر خود بروید. با انتخاب سایز مناسب می‌توانید محصول را به سبد خریدتان اضافه کرده و مراحل پرداخت را طی کنید. جالب است بدانید که در صورت خرید از وبپوش امکان بازگشت کالا تا 7 روز برایتان فراهم است.

حدود قیمت انواع یقه اسکی مردانه  

قیمت یقه اسکی مردانه به پارامترهای مختلفی وابسته است. نوع لباس، سایز، نوع بافت و کیفیت و طرح دوخت از جمله عواملی هستند که بر قیمت این محصول تاثیر می‌گذارند.

برای خرید یقه اسکی مردانه و اطلاع از قیمت آن‌ها (از جمله یقه اسکی مردانه اسپرت) کلیک کنید.

Start typing and press Enter to search